Strona głównaPcMod.plNewsyGPU-Z 0.7.8 z możliwością zmiany rozmiaru zakładki z czujnikami

GPU-Z 0.7.8 z możliwością zmiany rozmiaru zakładki z czujnikami

TechPowerUp ogłosiło wydanie GPU-Z 0.7.8, aplikacji która wyświetla specyfikację posiadanej karty graficznej. Podawane są nam informacje o częstotliwości taktowania zegarów, technologii wykonania, wersji BIOS, przepustowości pamięci czy numeru wersji używanego sterownika graficznego. Dodano możliwość powiększania zakładki z czujnikami temperatur, kiedy jesteśmy na niej przełączeni. Poprawiono błędne odczyty na kartach nVidia Tesla oraz złą datę wydania kart graficznych GTX Titan Black, GTX 780 Ti.

Dodano obsługę następujących układów graficznych:

  • AMD: R9 295X2, R9 M275, HD 7500G, FirePro W9000
  • nVidia: GeForce Titan Z, GeForce GTX 745, GeForce GTX 880M, GeForce 870M, GeForce 860M, GeForce 850M, GeForce 775M, GeForce NVS 510
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać