fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyGoogle udostępnia Blocks - narzędzie do modelowania obiektów 3D w VR

Google udostępnia Blocks – narzędzie do modelowania obiektów 3D w VR

Google udostępniło całkowicie za darmo aplikację Blocks. Jest to oprogramowanie pozwalające na modelowanie obiektów 3D w wirtualnej rzeczywistości. Aplikacja ma jak najbardziej uprościć proces tworzenia trójwymiarowych modeli, aby mogli z niej skorzystać najbardziej początkujący użytkownicy. Stworzone pliki można wyeksportować do formatu .OBJ i wykorzystać je w dowolnym projekcie.

Block jest dostępna na platformach Steam i Oculus Store. Do działa wymaga okularów HTC Vive lub Oculus Rift. Warto wspomnieć, że oprogramowanie współpracuje z Tilt Brush.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać