fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyGoogle One wniesie sporo świeżości w chmurę Google

Google One wniesie sporo świeżości w chmurę Google

Firma Google szykuje się do wprowadzenia nowej usługi – Google One. A może bardziej odświeżenia obecnej oferty chmury na dane. Cała operacja zacznie się od Stanów Zjednoczonych i będzie sukcesywnie rozszerzana globalnie. W jej ramach odświeżone i dodane zostaną nowe plany pojemnościowe. I tak dodana zostanie opcja 200 GB za cenę jedynie 2.99 dolarów miesięcznie. Taryfa za 100 GB stanieje do 1.99 dolara.

Plan 1 TB zmieni się w 2 TB i będzie kosztował 9.99 dolarów miesięcznie. Natomiast pozostałe plany pozostają takie, jak obecnie.

Darmowy plan nadal będzie obejmował 15 GB przestrzeni.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać