Strona głównaSprzętGenesis Radon 720 - słuchawki dla miłośników dobrego brzmienia

Genesis Radon 720 – słuchawki dla miłośników dobrego brzmienia

Genesis wprowadził do swojej oferty słuchawki Radon 720. Wykorzystują one duże 50 mm przetworniki, które zapewniają system Virtual 7.1. Od otoczenia dobrą izolację dźwięku zapewniają miękkie nauszniki, dopasowujące się do kształtu twarzy. Całość została oparta o trwałą, metalową konstrukcję. Wygodę trzymania na głowie zapewnia miękka opaska umieszczona pod pałąkiem.

Wielu graczy powinno być zadowolonych z czułego mikrofonu z opcją redukcji szumów. Prócz tego kabel do komputera umieszczono w solidnym oplocie. Zapobiegać to ma otarciom i przypadkowym uszkodzeniom.

Genesis dołącza do słuchawek Radon 720 zaawansowane oprogramowanie. Dzięki niemu użytkownik może modyfikować czerwone podświetlenie LED, a także wpływać na brzmienie urządzenia. Prócz tego na słuchawce znajduje się regulator głośności.

Słuchawki Radon 720 kosztują około 199 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać