fbpx
Strona głównaSprzętGenesis Pallad 400 - plecak przystosowany dla prawdziwych graczy

Genesis Pallad 400 – plecak przystosowany dla prawdziwych graczy

Genesis wprowadziło do swojej oferty plecak Palland 400. Posiada on dwie komory. Główna jest specjalnie wyściełana na laptopa. Druga natomiast posiada dużą przestronną przestrzeń na peryferia. Prócz tego umieszczono dodatkowo przegrody na mniejsze przedmioty. Plecak posiada też pięć kieszeni z dodatkowymi przegródkami. Dodatkowo wyposażono go w zewnętrzny port USB dla łatwego ładowania telefonu.

Cała konstrukcja jest bardzo wytrzymała i sztywna, co ma gwarantować bezpieczeństwo komputerowi oraz innym przedmiotom. Plecak Pallad 400 posiada ergonomiczne paski na ramiona z odblaskami. Elementy odblaskowe znalazły się także na froncie plecaka. Warto wspomnieć o wodoodpornym materiale zewnętrznym.

Plecak Pallad 400 kosztuje około 149 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać