fbpx
Strona głównaSprzętGenesis GX58 ze specjalnym przyciskiem snajperskim

Genesis GX58 ze specjalnym przyciskiem snajperskim

Firma Genesis wprowadziła na rynek nową mysz – GX58. Wyposażono ją w sensor optyczny – Avago 3050L, który rozpoznaje nawet 4,000 punktów na cal (DPI). Ponadto specjalne przyciski DPI + i DPI umożliwiają zmianę rozdzielczości w locie na 5 poziomach. Ciekawostką jest przycisk z funkcją snajperską, który powoduje spadek DPI do poziomu 500.

Genesis GX58

Kształt myszy dopasowano do uchwytu osób praworęcznych. Znajdziemy tutaj podpórkę na kciuk po lewej stronie i opcję regulowania wagi od 112 do 145 gramów. W spodniej części myszki, pod pokrywą, znajdują się bowiem trzy ciężarki o wadze 11 g każdy. Spód pokryty jest także gumowaną powierzchnią. Użytkownicy mogą ułożyć dłoń na trzy różne sposoby: Palm Grip, Claw Grip i Finger Tip.

Genesis GX58

Dobry gryzoń dla graczy powinien charakteryzować się także dużymi możliwościami konfiguracyjnymi. Produkt Genesis pozwala na tworzenie własnych makr i profili. Poza tym posiada również osiem programowalnych przycisków. Do tego dochodzi wewnętrzna pamięć myszki, umożliwiająca zapisanie własnych ustawień i korzystanie z nich niezależnie od tego, do jakiego komputera podepniemy mysz.

Mysz Genesis GX58 kosztuje około 99 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać