fbpx
Strona głównaSprzętiiyama G-Master GB3467WQSU-B1 - nowy monitor dla graczy

iiyama G-Master GB3467WQSU-B1 – nowy monitor dla graczy

iiyama rozszerzyła ofertę monitorów dla graczy o model G-Master GB3467WQSU-B1. Jest to nowy zakrzywiony ultrapanoramiczny monitor dla graczy z matrycą VA, który jest rozwinięciem bardzo dobrze przyjętego modelu G-Master GB3467WQSU-B1.

Troszkę o specyfikacji

G-Master GB3467WQSU-B1 wyposażono w 34-calową matrycę VA o zakrzywieniu 1500R. Rozdzielczość wynosi 3440 x 1440 pikseli, a odświeżanie to aż 165 Hz. Monitor zapewnia także obsługę technologii szerokiego zakresu tonalnego HDR400.

Nie zabrakło obsługi technologii:

  • FreeSync Premium, która jest odpowiedzialna za redukcję opóźnień,
  • LFC (Low Framerate Compensation), która pozwala wyeliminować problemy związane z zacinaniem lub rwaniem obrazu,
  • Flicker-free i redukcja niebieskiego światła niwelują zmęczenie oczu podczas dłuższego użytkowania sprzętu,
  • funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni.

Dodatkowo otrzymujemy predefiniowane tryby gier (m.in. FPS i strategia), zapewniając lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach.

Cena, dostępność i gwarancja

iiyama wyposażyła G-Master GB3467WQSU-B1 w dwa porty HDMI 2.0 i dwa złącza DisplayPort 1.4. Nie zabrakło również gniazda słuchawkowego i huba USB 3.0 (cztery porty). Podstawa pozwala na szybkie dostosowanie pozycji ekranu do własnych preferencji w zakresie wysokości.

Sugerowana cena monitora iiyama G-Master GB3466WQSU Red Eagle nie jest znana. Produkt lada moment będzie dostępny u autoryzowanych partnerów marki iiyama.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać