f0rest w roli stand-ina dołącza do Fnatic!

0
174
Intel Extreme Masters Dallas 2023
Fot. ESL
Patrik “f0rest” Lindberg ponownie dołącza do szwedzkiego zespołu Fnatic, ale tym razem jako stand-in. Ponownie, bo w latach 2006-2010 miał okazję reprezentować drużynę brytyjskiej organizacji.

Patrik “f0rest” Lindberg jest jednym z najbardziej doświadczonych szwedzkich zawodników i nie ma co ukrywać — Legendą — tamtej sceny Counter-Strike’a. Cały poprzedni rok reprezentował skład Team Dignitas u boku m.in. Adama “friberga” Friberga, który również należy do grona najbardziej doświadczonych zawodników na szwedzkiej — i nie tylko — scenie Counter-Strike’a. Ponadto Team Dignitas wystąpił w ramach europejskich kwalifikacji RMR (Regional Major Rankings) do PGL Major Antwerp 2022, ale na kwalifikacjach się zakończyło.

Jeśli chodzi natomiast o Fnatic, po zupełnie nieudanym występie w ramach europejskich kwalifikacji do PGL Major Antwerp 2022, skład został nieco przebudowany. W drużynie pozostało tylko dwóch z pięciu zawodników: Freddy “KRIMZ” Johnasson oraz William “mezii” Merriman, a niedawno do drużyny dołączyło dwóch Duńczyków: Fredrik “roeJ” Jørgensen oraz Nico “nicoodoz” Tamjid, którzy reprezentowali duński skład Copenhagen Flames. 

Oficjalny debiut nowego składu Fnatic nastąpi podczas turnieju w Szwecji – Pinnacle Cup Championships 2022.

Warto przeczytać: Fnatic rozpoczyna przebudowę składu

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPoznaliśmy grupy i mecze BLAST Premier Spring Finals 2022
Następny artykułKto zagra na Intel Extreme Masters Cologne 2022?
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj