Ciekawe zmiany składów w drużynach. Na razie w ENCE, Fnatic i MIBR

0
47
World Esports Championships 2023
Fot. Counter-Strike

Po Majorze w stolicy naszych zachodnich sąsiadów dojdzie do zmian w niektórych drużynach. Jeśli chodzi o składy, na pewno zmieni się formacja z Brazylii – MIBR, Finlandii – ENCE Esports, a co z europejską formacją, w której gra polski zawodnik Filip “NEO” Kubski – FaZe Clan? Tego jeszcze nie wiemy.

Skandynawskie zmiany ról

W ekipie z Finlandii zmieni się prowadzący drużyny. Za obecnego kapitana, Aleksiego “Aleksib” Virolainena do zespołu dołączył Miikka “Sunny” Kemppi. Jak już pisałem w swoim tekście z cyklu “według Michała” dla mnie to zaskakujące, że akurat jedna z lepszych formacji, wicemistrz Intel Extreme Masters Katowice 2019 Major robi zmiany w zespole. Jednak tutaj stawiam też inne, ważne pytanie: Co będzie, jeśli Finowie wygrają Majora w Niemczech? To pytanie na razie pozostaje bez odpowiedzi. Były gracz europejskiego składu Mousesports – Miikka “Sunny” Kemppi jest już oficjalnie w składzie ENCE.

Zmiana w drużynie Gabriela “FalleNa” Toledo

Drużyna z Ameryki Południowej również dokonała zmian w swoim składzie. Za Marcelo “Coldzera” Davida do składu dołączy Vito “Kng” Giuseppe, o czym pisałem tutaj. Jeszcze w czasie Majora, Gabriel “Fallen” Toledo i jego drużyna zagrała w składzie z trenerem – Wiltonem “Zews” Prado, ale odpadli po przegranych trzech meczach i jednym zwycięstwie.

Filip “NEO” Kubski dalej w FaZe Clan? Na ten moment nie ma żadnych informacji

Nie wiadomo jeszcze, jakie zmiany w swoim zespole będzie robić podopieczni Janko “Ynk” Paunovića. Z nieoficjalnych informacji wynikało, że to może właśnie brazylijski zawodnik – Marcelo “Coldzera” David” zmieni Filipa “NEO” Kubskiego w europejskiej drużynie, chociaż także mówiono o prowadzącym ENCE Esports – Aleksim “Aleksib” Virolainenie. Jednak amerykańska organizacja musi podejmować decyzje o możliwości zmian, bo przed nimi kolejny turniej – ESL One New York 2019.

Duże zmiany w szwedzkiej drużynie Fnatic

Drużyna ze Skandynawii w swoim składzie zrobiła znaczne zmiany, nie tylko dwóch zawodników jest na ławce rezerwowych, ale też zespół zmienił trenera, którym jest obecnie dyrektor szwedzkiej organizacji.

Co do pozostałych drużyn nie mamy informacji, czy po zakończonym turnieju Starladder Major Berlin 2019 będą przeprowadzać  jakiekolwiek zmiany składów.

 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułZmiany w HellRaisers
Następny artykułGreen Hell debiutuje na platformie Steam w wersji 1.0
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj