Strona głównaGamingGryEvolve Stage 2 przechodzi na model free-to-play

Evolve Stage 2 przechodzi na model free-to-play

Kojarzycie strzelankę Evolve Stage 2? Kilka dni temu studio Turtle Rock postanowiło zmienić model biznesowy gry i z całkowicie płatnej opcji, zrobiono wersję free-to-play. Jednym z powodów tej zmiany jest małe zainteresowanie produktem, niż zakładał model biznesowy. Deweloperzy chcąc ratować tytuł, musieli podjąć stanowcze działania.

Na razie nie wiadomo, jak dokładnie będzie wyglądał cały model free-to-play. Chodzi mianowicie o to, jaką zawartość podstawową otrzymają wszyscy po założeniu konta i odpaleniu klienta, a co będzie dostępne do kupienia w sklepie.

Evolve to sieciowa strzelanka, w której gracze łączą się w drużyny i muszą zabić potężnego potwora. Z każdą misją przeciwnik ewoluował i stawał się silniejszy.

Warto także wspomnieć że na porażkę gry przyczynił się model biznesowy. Otóż po zakupieniu podstawowej wersji gry, dokupienie do niej dodatków kosztowało dość sporo. Wyglądało to tak, jakby twórcy wcześniej przygotowali wszystko, wycięli i chcieli na tym zarobić.

Na koniec dość ważna informacja dla wszystkich graczy, którzy zakupili grę. Otóż otrzymają oni status Founders Status, dzięki któremy będą mieli dostęp do różnych dodatków i przedmiotów. W tym będzie 3000 srebrnych kluczy.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać