Strona głównaGamingGryElite Dangerous: Arena dostępne za darmo

Elite Dangerous: Arena dostępne za darmo

Studio Frontier Developments udostępniło całkowicie za darmo Elite Dangerous: Arena. Jest to samodzielna wersja jednego z trybów symulatora Elite: Dangerous. Tytuł ten pojawił się w grze około rok temu i był swojego rodzaju nauką pilotażu. Nacisk w nim został położony na pojedynki z innymi graczami. Mamy do wyboru kilka rodzajów walk: deathmatch, capture the flag, pojedynki drużynowe i wiele więcej.

Elite Dangerous: Arena można pobrać za darmo z poziomu usługi Steam do dzisiaj do godziny 19:00. Gra po okresie promocji nadal pozostaje w naszej bibliotece. Tytuł normalnie kosztuje 6.75 Euro. W czasie samej rozgrywki zdobywamy doświadczenie, które pozwala odblokować dodatki do czterech udostępnionych nam statków.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać