Strona głównaGamingGryWarhammer 40,000: Dawn of War III i komentarz do rozgrywki

Warhammer 40,000: Dawn of War III i komentarz do rozgrywki

Pamiętacie, jak podczas targów E3 studio Relic Entertainment pokazało rozgrywkę w nadchodzącej grze Warhammer 40,000: Dawn of War III? Tym razem wypuszczono taki sam film, ale pełnym komentarzem od twórców. Deweloperzy opowiedzieli o cechach gry i o postaciach jakie się tam pojawią. Możemy dowiedzieć się o Gabrielu Angelos, czy Solarii. Użytkownicy mogą także zobaczyć rozbudowę bazy, dużą ilość walki, a także nowy system osłon energetycznych. Oficjalna premiera gry nie została jeszcze zaplanowana

Warhammer 40,000: Dawn of War III ma oferować ogromne bitwy na mapach, sporą ilość bohaterów i specjalnych jednostek, wielkie maszyny kroczące i wiele więcej.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać