Evil Geniuses i OG poznali rywali na BLAST Premier: Fall Groups

0
42
Evil Geniuses
Fot. Good Game League - Maciej Kołek

Poznaliśmy grupy nadchodzącego BLAST Premier: Fall Groups 2021, w którym zagra dwóch, polskich zawodników: Michał “MICHU” Müller reprezentujący międzynarodowy skład amerykańskiej organizacji Evil Geniuses oraz Mateusz “mantuu” Wilczewski, który reprezentuje międzynarodową drużynę OG Esports.

Za Evil Geniuses zupełnie nieudany występ w ESL Pro League Season 14. Jeszcze przed rozpoczęciem rywalizacji w lidze Kanadyjczyk Peter “stanislaw” Jarguz poinformował, że robi przerwę od profesjonalnej gry i nie zagra w ESL Pro League. W miejsce samego prowadzącego zespołu dołączył trener formacji – Damian “daps” Steele. Evil Geniuses nie wygrało żadnego meczu i z bilansem 0-5 odpadło z dalszej rywalizacji.

Na BLAST Premier będzie lepiej?

Szansą na lepszą grę dla Michała “MICHU” Müllera i jego kolegów jest rywalizacja w nadchodzącym BLAST Premier: Fall Groups 2021, ale i w tym łatwo nie będzie, bo z informacji, które podał Michał i na tym turnieju zagrają w niepełnym składzie. 

mantuu kontra s1mple

Formacja Mateusza “mantuu” Wilczewskiego znalazła się w grupie m.in z aktualnie najlepszym zespołem na świecie według rankingu prowadzonego przez HLTV.org.

Grupy BLAST Premier: Fall Groups 2021

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Evil Geniuses

G2 Esports

FaZe Clan

Team Vitality

BIG

OG Esports

Astralis

Ninjas in Pyjamas

Natus Vincere

Team Liquid

MIBR

Complexity Gaming

BLAST Premier: Fall Groups 2021 odbędzie się w dniach 16-26 września. Pula nagród wyniesie 150 tysięcy dolarów. Sześć zespołów awansuje bezpośrednio na finały, które odbędą się jesienią, natomiast pozostałe zespoły zagrają w październiku podczas Showdown.

Więcej tekstów na temat turniejów BLAST.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułRpK kończy karierę profesjonalnego gracza
Następny artykułPłyty główne ASRock dla chipsetów Z690, H670, B660 i H610
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.