HONORIS wygrywa otwarte, polskie kwalifikacje do V4 Future Sports Festival 2021

0
39
HONORIS
Fot. Good Game League - Maciej Kołek

W weekend zakończyły się pierwsze, polskie otwarte kwalifikacje do V4 Future Sports Festival 2021, w którym oprócz mniej znanych drużyn, brały udział także te większe, polskie organizacje, a najlepszą z nich okazała się być formacja Filipa “NEO” Kubskiego oraz Wiktora “TaZa” Wojtasa – HONORIS.

Do zamkniętych kwalifikacji w sumie awans zapewniły sobie cztery drużyny, reszta musiała uznać wyższość swoich rywali. Wśród tych drużyn, które awansowały nie ma m.in Izako Boars, Wisły All in! Games Kraków, Illuminar Gaming, ale przed nimi jeszcze jedna okazja aby być w gronie tych formacji, które awansują, bo w dniach 21-22 sierpnia odbędą się drugie, polskie otwarte kwalifikacje, więc szansa dla tych drużyn jest na pewno.

HONORIS zwycięzcą

Organizacja założona przez Filipa “NEO” Kubskiego oraz Wiktora “TaZa” Wojtasa okazała się być najlepszą, pokonując w finale UNGENTIUM, ale też widać że gra HONORIS zdecydowanie się poprawiła. Dobrze oglądało się grę Mikołaja “mouza” Karolewskiego i jego kolegów w otwartych kwalifikacjach.

Oprócz HONORIS, do zamkniętych kwalifikacji awansowało x-kom AGO, UNGENTIUM, 4FUN.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułENCE rozpoczyna rywalizację w ESL Pro League Season 14
Następny artykułENCE przegrywa z Team Vitality w pierwszym meczu ESL Pro League Season 14
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.