ENCE z awansem do fazy grupowej Intel Extreme Masters Katowice 2022!

0
74
Roobet Cup
Fot. ENCE
ENCE, w składzie którego gra dwóch polskich zawodników: Olek “hades” Miśkiewicz oraz Paweł “dycha” Dycha pokonali w meczu fazy Play-In turnieju Intel Extreme Masters Katowice 2022 Brazylijczyków reprezentujących zespół GODSENT i tym samym awansowali do fazy grupowej.

Mecz rozpoczął się na mapie Nuke, na którym europejska formacja zaczęła grę po stronie broniącej, ale to rywale wygrali rundę pistoletową. Wydawało się, że kolejne rundy też będą należeć do zespołu Epitacio “TACO” de Melo i jego kolegów, ale to ENCE odpowiedziało zwycięstwem, a następnie podwyższyło swoje prowadzenie, wygrywając siedem rund z rzędu 7:1. Brazylijczycy starali się cokolwiek robić, aby jeszcze w pierwszej połowie meczu zmniejszyć przewagę punktową i wygrali dodatkowo jeszcze jedną rundę, ale to i tak była dalej doskonała gra i też przewaga ze strony Olka “hadesa” Miśkiewicza i jego kolegów. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4.

W drugiej połowie rundę pistoletową wygrało ENCE, a następnie dwie kolejne, 14:4. GODSENT próbowało jeszcze jakoś odpowiedzieć, wygrywając jedną rundę, ale to było za mało, by móc przeciwstawić się europejskiej formacji. W rezultacie, ENCE pokonało GODSENT wynikiem 16:5.

Drugą mapą rywalizacji był Ancient, na którym ENCE rozpoczęło po stronie broniącej i to zaczęli dobrze, bo wygrali rundę pistoletową, ale później to zespół z Joao “felpsa” Vasconcellosa odpowiedział i wyszedł na prowadzenie 3:1. Po chwili ponownie to Marco “Snappi” Pfeiffer i jego koledzy odpowiedzieli wygranymi rundami, 4:3, ale GODSENT podwyższyło wynik, 7:4. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla GODSENT.

W drugiej połowie rundę pistoletową wygrało ENCE, a następnie dwie kolejne rundy, ale brazylijska formacja odpowiedziała, podwyższając swoje prowadzenie, chociaż ENCE ponownie odrobiło punkty do swoich rywali i był remis 15:15. W dogrywce, GODSENT pokonało ENCE 22:19.

Trzecią i decydują mapą był Mirage, na którym ENCE rozpoczęło po stronie atakującej wygrywając rundę pistoletową oraz kolejną, ale po chwili to Brazylijczycy odpowiedzieli i wyszli na prowadzenie. Pierwsza połowa była grana na przewagi rundowe, a zakończyła się wynikiem 8:7 dla GODSENT. W drugiej połowie rundę pistoletową i dwie kolejne wygrali Brazylijczycy, ale po chwili rozpoczęła się dominacja ze strony ENCE. W rezultacie, ENCE pokonało GODSENT wynikiem 16:11.

Więcej informacji na temat Intel Extreme Masters Katowice 2022.
Transmisja z Intel Extreme Masters Katowice 2022 z polskim komentarzem dostępna na kanale ESL.TV Polska.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułZa nami pierwszy dzień rywalizacji w fazie Play-In turnieju Intel Extreme Masters Katowice 2022
Następny artykułNowy sezon rozgrywek Polskiej Ligi Esportowej wystartuje już 28 lutego! 
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.