Nie masz biletu na Intel Extreme Masters Katowice 2022? Dziś masz szansę go kupić!

0
56
Intel Extreme Masters Katowice 2022
Fot. ESL

Nie masz jeszcze biletu na Intel Extreme Masters Katowice 2022, masz szansę żeby go kupić, bo właśnie dzisiaj rusza druga tura biletów na event, który już za trzy miesiące rozpocznie się w Spodku.

Już o godzinie 14 rusza sprzedaż drugiej puli biletów na wydarzenie Intel Extreme Masters Katowice 2022, które odbędzie w dniach 25-27 lutego 2022. Święto esportu już za 3 miesiące powraca do Spodka. Bilety można zakupić w serwisie e-bilet.pl – warto się spieszyć, ponieważ pierwsza pula biletów rozeszła się w zaledwie kilkanaście minut od chwili uruchomienia sprzedaży. 

Intel Extreme Masters Katowice 2022 to przede wszystkim turniej Counter-Strike: Global Offensive, w którym łączna pula nagród to ponad milion dolarów. Oprócz tego nie zabraknie też rywalizacji w StarCraft II i innych atrakcji znanych z poprzednich edycji IEM Katowice, jak strefy IEM Expo w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. 

Sprzedaż drugiej puli biletów na IEM Katowice 2022 startuje już dzisiaj o godzinie 14:00.  Ze względów bezpieczeństwa wszystkie bilety na wydarzenie są imienne. Nadchodząca edycja zostanie podzielona na kilka stref. Bilety można zakupić w cenach od 115 – 850 złotych, a dla prawdziwych fanów czeka też specjalny bilet Godmode. Pełna oferta biletowa dostępna jest w serwisie e-bilet.pl pod adresem: https://www.ebilet.pl/sport/e-sport-i-youtuberzy/intel-extreme-masters/ 

Już wkrótce ujawnimy więcej szczegółów dot. wydarzenia Intel Extreme Masters Katowice 2022. Zapraszamy do śledzenia kanałów społecznościowych ESL Polska na platformach: TwitterFacebook i Instagram.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułMastercard włącza się do gry – gaming w Bezcennych Chwilach
Następny artykułDamien “maLeK” Marcel odejdzie z G2 Esports? [Aktualizacja]
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.