fbpx
Strona głównaGamingGryDOOM: Hell Followed z trzema nowymi mapami i opcją zagrania demonem

DOOM: Hell Followed z trzema nowymi mapami i opcją zagrania demonem

Bethesda Softworks udostępniła drugi z trzech zaplanowanych dodatków do gry DOOM o nazwie Hell Followed. Gracze posiadający Przepustkę Sezonową otrzymają go całkowicie za darmo. Co tym razem deweloperzy przygotowali dla wszystkich? Ano pojawią się trzy nowe mapy do trybu wieloosobowego, nowy demon, nowa broń do opanowania, przedmiot do wyposażenia oraz wachlarz nowych zestawów pancerza, drwin i modułów hakerskich.

DOOM Hell Followed

Trzy nowe mapy wieloosobowe do zdominowania

  • Templariusz – walcz pośród starożytnych ruin grobowca nocnej straży, gdzie pomniki bohaterów patrzą w milczeniu na maszynerię upadłego społeczeństwa.
  • Stopienie – tocz boje w świecie pełnym wulkanicznych świątyń i walcz w sypiącym się obiekcie przeznaczonym do ujarzmiania energii lawy, której rzeki płyną na całej planecie.
  • Orbitalna – walcz w warunkach niskiej grawitacji na znajdującej się w przestrzeni kosmicznej stacji robotów. Zaskakuj przeciwników, atakując od góry, uważaj jednak, by nie wylecieć w znajdującą się poniżej przestrzeń kosmiczną.

DOOM Hell Followed

Prócz tego będzie można wcielić się w legendarnego latającego demona – cacodemon. Potrafi on strzelać kulistymi piorunami, ziać ogniem lub chwytać językiem i zjadać.

DOOM Hell Followed

Przygotowano także technologię celowania UAC, by wysłać wokół siebie „impuls” zaznaczający przeciwników w pobliżu, również przez ściany. Do tego będzie można założyć cyberdemoniczny pancerze i stać się cyberdemonem.

DOOM Hell Followed

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać