deep diving simulator adventure pack 6
deep diving simulator adventure pack 6

Polskie studio Jujubee S.A. ogłosiło, że dodatek Adventure Pack do gry Deep Diving Simulator jest już dostępny. Można go kupić na platformach Steam i GOG w cenie 7.99 dolarów. Warto nadmienić, że DLC otrzymało specjalną 25% zniżkę z okazji dnia premiery. Nowa zawartość dodaje graczom dwie zupełnie nowe lokalizacje: zatopione miasto w klimatach Dzikiego Zachodu i starożytną, tajemniczą świątynię na Morzu Śródziemnym.

W Adventure Pack dochodzi zatem sporo nowych łamigłówek oraz śmiertelnych pułapek. Jak zawsze trzeba będzie odnaleźć starożytny artefakt i dostarczyć go naszemu doktorowi. Warto nadmienić, że sama gra bierze udział w inicjatywie Games Beyond, która ma na celu czerpanie wiedzy o naszej planecie z przyjemności grania.

Jujubee S.A. pragnie również dodać, że studio kończy prace nad swoją pierwszą grą VR — Deep Diving VR, która będzie dostępna już 12 września 2019 na Steam.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułLogitech MX Keys – bezprzewodowa klawiatura z podświetleniem
Następny artykułNZXT CAM 4.0 – udoskonalone zarządzanie chłodzeniem komputera
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj