Deep Diving VR, czyli nurkowanie dostępne w wirtualnej rzeczywistości

0

Deep Diving VR od studia Jujubee już jest dostępny na platformie Steam. Tym samym znana gra o eksploracji mórz i oceanów doczekała się wersji w wirtualnej rzeczywistości. Wspierane są wszystkie dostępne na rynku kontrolery: Oculus Touch, HTC Vive. Deweloperzy planują również wydanie gry na platformach Oculus oraz Viveport w tym miesiącu. Twórcy są przekonani, że ich najnowsza produkcja przyniesie zupełnie nowy poziom rozrywki dla żądnego podwodnych przygód gracza.

Stworzenie gry ma na celu zwiększenie świadomości na temat obecnego stanu zdrowia naszych oceanów i mórz. Inicjatywa Games Beyond to zaproszenie do czerpania przyjemności z grania, jednocześnie przypominając o bieżących problemach świata. Wprowadzenie gry do wirtualnej rzeczywistości umożliwia graczom pełne zanurzenie się w tym pięknym, podwodnym świecie, który aktualnie jest drastycznie zaniedbany.

Deep Diving można zakupić na platformach Steam oraz GOG z 50% zniżką. Deep Diving VR natomiast można kupić na platformie Steam z 15% zniżką. Dodatek Adventure Pack jest również dostępny w wersji VR w cenie $7.99.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments