cs_summit 6 – turniej kwalifikacyjny do ESL One Rio Major 2020

0
79
beyond the summit
beyond the summit

Kolejnym turniejem kwalifikacyjnym do listopadowego Majora w brazylijskim Rio de Janeiro będzie cs_summit 6. Taką informację podali sami organizatorzy Beyond the Summit. Rywalizacja drużyn odbędzie się w regionie Europy, a także Ameryki Północnej.

cs_summit 6 to turniej, w którym będzie można zdobyć o 25% więcej punktów rankingowych, niż w ESL One: Road to Rio. Jest to z pewnością dobra informacja dla wielu drużyn, dla których zdobycie odpowiedniej ilości punktów zagwarantuje udział w Majorze. 

Turniej odbędzie się w trybie internetowym, jak wszystkie do tej pory, a pula nagród dla obu kontynentów to 200 tysięcy dolarów. Ponadto, dla samych organizatorów Beyond the Summit jest to także inna sytuacja, bo wszystkie poprzednie edycje turnieju odbyły się na LAN-ie w amerykańskim mieście Los Angeles. Jednak teraz z uwagi na zaistniałą sytuację na świecie, rozgrywki odbędą się internetowo, dlatego też musiał być podział na regiony. 

Co ciekawe, Valve nie będzie organizowało dodatkowych turniejów rankingowych dla drużyn reprezentujących Amerykę Południową oraz Australię i Oceanię. Nie jest wiadome, jakie turnieje kwalifikacyjne czekają drużyny ze wschodu, mowa tutaj o Wspólnoście Państwa Niepodległych, a także zespoły reprezentujące kraje azjatyckie. 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułG2 Esports z Heroic, Astralis w kolejnych derbach. Drugi dzień DreamHack Masters Spring 2020
Następny artykułChaos pokonuje Liquid. Podsumowanie pierwszego dnia DreamHack Masters Spring – North America.
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj