fbpx
Strona głównaSprzętCougar Minos X1 i Minos X3 - dwie nowe myszki dla graczy

Cougar Minos X1 i Minos X3 – dwie nowe myszki dla graczy

Firma Cougar wprowadziła do sprzedaży dwie nowe myszki komputerowe – Minos X1 i Minos X3. Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalnych graczach. Zostały przystosowane do dwóch popularnych chwytów: Claw Grip i Fingertip Grip. Mysz Minos X1 posiada sensor optyczny PixArt PMW3310DH, który rozpoznaje do 3200 punktów na cal (DPI). Do pracy wykorzystuje mechaniczne przełączniki Omron, które zostały zoptymalizowane z myślą o najkrótszym możliwym czasie reakcji.

Do tego otrzymujemy jeszcze dwufazowe pomarańczowe podświetlenie LED. Długość kabla do komputera wynosi około 180 cm.

Mysz Minos X3 uzbrojona została w czujnik optyczny Avago ADNS 5050, który rozpoznaje do 2000 punktów na cal (DPI) z szybkością 130 cali na sekundę (IPS). Częstotliwość działania sensora optycznego wynosi 1000 MHz. Do pracy wykorzystuje również mechaniczne przełączniki Omron.

Gryzoń posiada trójfazowe podświetlenie LED w 8 kolorach. Długość kabla do komputera wynosi około 185 cm.

Myszki Cougar Minos X1 i Minos X3 powinny się pojawić niedługo w polskich sklepach.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać