fbpx
Strona głównaSprzętCooler Master MasterPulse White Edition - białe słuchawki dla graczy

Cooler Master MasterPulse White Edition – białe słuchawki dla graczy

Cooler Master wprowadził do oferty słuchawki MasterPulse White Edition. Zostały one wyposażone w 44 milimetrowy przetwornik, co ma zapewnić dobrą jakość dźwięku. Producent wprowadził również rozwiązanie o nazwie Bass FX. Po zdjęciu paneli bocznych słuchawek, niskie tony zyskują na słyszalności. Jeżeli panele zostaną ponownie założone, to dźwięk staje się bardziej zrównoważony.

Cooler Master MasterPulse White Edition

Cooler Master zdecydował się na jednolitą kolorystykę. Praktycznie całość z drobnymi wyjątkami jest biała lub jasnoszara.

Pałąk od słuchawek został wyściełany miękkim materiałem, który dopasowuje się do kształtu głowy gracza. Podobnie wykończono nauszniki. Cała konstrukcja jest natomiast bardzo lekka.

Cooler Master MasterPulse White Edition

Do słuchawek dołączono również mikrofon. Został on zamontowany na płaskim kablu. Słuchawki MasterPulse White Edition kosztują około 250 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać