fbpx
Strona głównaGamingGrySquadron 42: Pre-Alpha WIP Gameplay, czyli kampania ze Star Citizen

Squadron 42: Pre-Alpha WIP Gameplay, czyli kampania ze Star Citizen

Kilka dni temu Cloud Imperium Games przeprowadziła strumień na żywo z gry Star Citizen. Dotyczył on głównie kampanii fabularnej Squadron 42, która nabiera coraz wyrazistych kształtów. Twórcy udostępnili także bardzo obszerny zapis z rozgrywki. I są to fragmenty wersji testowej gry, na której połączono pojedyncze elementy rozgrywki w spójną całość. Dlatego tytuł filmu brzmi Vertical Slice.

Cloud Imperium Games chce stworzyć płynne przejścia, pomiędzy właściwą rozgrywką, a przerywnikami filmowymi. Ma to jeszcze bardziej urealnić całą grę.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać