fbpx
Strona głównaSprzętCHERRY zaprezentowało nowe przełączniki MX Low Profile RGB

CHERRY zaprezentowało nowe przełączniki MX Low Profile RGB

CHERRY, znany producent mechanicznych przełączników do klawiatur, zaprezentował nowe klawisze – MX Low Profile RGB. Są to całkowicie nowe przełączniki MX z niskim profilem. Ich wysokość to zaledwie 11.9 milimetrów. Nie utracono przy tym ich charakterystyki w postaci cichego kliknięcia oraz dobrej jakości. Nowe przełączniki zaprojektowano w Niemczech i będą miały szerokie zastosowanie.

Udało się zmniejszyć drogę do aktywacji klawisza z 4.0 do 3.2 milimetrów. Zaimplementowano także technologię Gold-Crosspoint, która odpowiada za długi czas działania oraz wysoką precyzję. Złącza potrafią się samodzielnie czyścić i są odporne na korozję. Producent gwarantuje żywotność na poziomie 50 milionów kliknięć.

CHERRY MX Low Profile RGB są w pełni przezroczyste i zostały stworzone do współpracy z diodami SMD LED. Dzięki temu będzie możliwe wykorzystanie różnego rodzaju oświetlenia oraz pełnego spektrum świetlnego.

Cherry MX Low Profile RGB

W niedługim czasie powinny się ukazać pierwsze klawiatury w nie wyposażone.

Cherry MX Low Profile RGB

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać