fbpx
Strona głównaSprzętCherry MX Speed Silver - najszybsze przełączniki na rynku

Cherry MX Speed Silver – najszybsze przełączniki na rynku

CHERRY, firma specjalizująca się w produkcji mechanicznych przełączników dla klawiatur, zaprezentowała nowe przełączniki o nazwie CHERRY MX SPEED Silver. Ich cechą szczególną ma być wysoka częstotliwość działania oraz niski czas odpowiedzi. MX SPEED są obecnie najszybszymi przełącznikami CHERRY na rynku i mają się świetnie sprawdzać w klawiaturach dla graczy lub u osób piszących dużo tekstów.

CHERRY MX SPEED posiadają odległość styku wynoszącą zaledwie 1.2 milimetra, a do naciśnięcia potrzeba jedynie siły 45 cN. Wytrzymałość przycisku szacowana jest na 50 milionów kliknięć. Każdy z klawiszy posiada wbudowaną diodę LED, która pozwala na wyświetlanie palety barw w zakresie 16.7 milionów kolorów.

Cherry MX Speed Silver

Pierwszą firmą, która wyprodukuje klawiaturę z nowymi przyciskami będzie Corsair. Posiada ona półroczną umowę na wyłączność w stosowaniu nowych przełączników, a w jej ofercie znajdują się trzy rozwiązania z Cherry MX Speed Silver – K70 RGB Rapidfire za 169,99 USD, K65 RGB Rapidfire za 139,99 USD oraz K70 Rapidfire za 129,99 USD.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać