Strona głównaSprzętSpeedLink Cubid - mobilny głośnik bluetooth z dużym akumulatorem

SpeedLink Cubid – mobilny głośnik bluetooth z dużym akumulatorem

Jöllenbeck GmbH wprowadziła do swojej oferty głośnik mobilny SpeedLink Cubid. Urządzenie zostało powleczone gumą i posiada kształt ściętej piramidy. Za przesyłanie sygnału odpowiada wbudowany nadajnik Bluetooth o maksymalnym zasięgu 10 metrów. W środku znajdziemy dobrą membranę, która we współpracy z pudłem rezonansowym świetnie odtwarza dźwięk. Dodatkowym atutem całości jest wbudowany mikrofon, dzięki czemu głośnik może posłużyć jako mikrofon.

SpeedLink Cubi posiada wydajny pojemny akumulator litowo oferujący 4 godziny nieprzerwanego grania. Głośnik kosztuje około 130 zł.

SpeedLink Cubid

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać