Strona głównaGamingGryBracia Gower wracają by uczcić 15-lecie gry RuneScape

Bracia Gower wracają by uczcić 15-lecie gry RuneScape

Kreatywne trio braci – Andrew, Paul oraz Ian Gowerowie wrócili do krainy Gielinoru z zupełnie nową historią i misją, upamiętniającą świętowany przez cały rok jubileusz 15 lecia gry RuneScape. Przygoda zatytułowana, w dość oczywisty sposób, Misją Gowerów poprowadzi gracza tropami… znikającej kapusty, na zlecenie trójki znajomo wyglądających Kapustowych Magów. Wypełniona po brzegi żarcikami i nawiązaniami do klasycznych runescape’owych memów, Misja Gowerów to czuły hołd złożony grze przez jej oryginalnych twórców.

Misja Gowerów zabierze graczy aż do pól kapusty… i dalej! Przeżyją tam historię, która rozgrzeje ich serca i obsypie nowymi nagrodami, takimi jak nowy boski miecz wykuty ku czci Kapuścianego Bóstwa, Brassiki Prime.

Misja Gowerów

Zaproszenie trójki braci do pracy nad tworzeniem jubileuszowej misji było po prostu fantastycznym doświadczeniem, a gracze już teraz kontaktują się z nami by powiedzieć jak cudownie nostalgiczną podróżą była dla nich “Misja Gowerów. Jesteśmy wdzięczni Andrew, Paulowi i Ianowi za to, że raz jeszcze wrócili do RuneScape’a i zaprojektowali tę wyjątkową misję. Piętnaście lat to niesamowity kamień milowy i niewiele gier MMORPG może się pochwalić dotarciem do niego. A jeszcze mniej może tak jak my pochwalić się wciąż rosnącym gronem graczy!

powiedział David Osborne, lead designer RuneScape.

Misja Gowerów

Bez braci Gower nie mielibyśmy RuneScape’a, a Jagex po prostu by nie istniał, jesteśmy więc podekscytowani, że raz jeszcze objęli stary produkcji nowej przygody, która uświetni jubileusz i uczyni go jeszcze bardziej fantastycznym przeżyciem dla wszystkich naszych graczy. Pracuję nad RuneScapem już od 14 lat i mam bardzo wiele związanych z nim miłych wspomnień – również z pracy nad początkami historii i legendy krainy Gielinor. Misja stworzona przez Gowerów spogląda w przeszłość i przywołuje kluczowe wydarzenia i postaci z historii gry. To idealny sposób by uczcić ten wyjątkowy jubileusz.

powiedział Mark Ogilvie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać