the elder scrolls online morrowind 3
the elder scrolls online morrowind 3

Fanowska modyfikacja Beyond Skyrim: Morrowind do popularnego RPG The Elder Scrolls: Skyrim od studia Bethesda Softworks otrzymała pierwszą zapowiedź wideo. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że jest to pierwszy raz, kiedy została ukazana właściwa lokacja z gry.

Już od swojej premiery w 2011 roku, Skyrim nieustannie pobudza wyobraźnię nie tylko wieloletnim miłośnikom serii, ale również całkowicie nowym graczom. Nawet w chwili pisania niniejszego wpisu w piątą część The Elder Scrolls gra nieco ponad 15 tysięcy graczy! Nic więc dziwnego, że twórcy modyfikacji Beyond Skyrim: Morrowind wybrali właśnie tę a nie inną odsłonę serii na bazę dla swojego projektu.

The Elder Scrolls Online Morrowind
Vvanderfell w The Elder Scrolls: Online.

Chociaż Skyrim słynie z gigantycznej liczby modyfikacji usprawniających rozgrywkę oraz silnika, twórcy projektu BS celują znacznie wyżej. Ich celem jest przenieść cały kontynent Tamriel wraz ze wszystkimi jego krainami oraz państwami. Przez tych kilka lat trwania prac nie było jednak żadnych znacznych aktualizacji dotyczących projektu. Aż do niedawna.

Powyższy filmik przedstawia w pełnej okazałości pierwsze lokacje z odświeżonego kontynentu Morrowind. Tymi miejscami są znajdujące się na północ od Vvardenfell wyspy Sheogorad oraz Bleakrock Isle. A wszystko to wraz z jego wyjątkowymi mieszkańcami, miastami czy czyhającymi na nieuważnych poszukiwaczy przygód potworami.

Morrowind - mapa
Mapa kontynentu Morrowind. Twórcy modyfikacji będą mieli nie mało roboty przenosząc to wszystko. Źródło: strona projektu.

Póki co nie została podana żadna konkretna data wydania modyfikacji. Patrząc jednak na wysoką jakość ukazanych w trailerze lokacji, na pewno nie wyjdzie ona prędko. Tymczasem jeśli jeszcze nie macie Skyrima, macie możliwość kupienia go na platformie Steam.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁObeyondskyrim.org
Poprzedni artykułWalka o Esea Mountain Dew S30 Europe trwa!
Następny artykułWiemy, kto zagra na ELEAGUE Invitational 2019

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj