AVEZ przegrywa w meczu zwycięzców grupy C Eden Arena Malta Vibes.

0
34
nawrot
nawrot

Po łatwym zwycięstwie w meczu otwarcia przeciwko Singularity zespół AVEZ musiał podjąć się rywalizacji w spotkaniu zwycięzców. O awans z grupy Polacy walczyli z drużyną CR4ZY.

Słabe Inferno

Pierwszą mapą spotkania było Inferno, które zdecydowanie bardziej przypadło do gustu ekipie CR4ZY. Od początku było widać przewagę ukraińskiej formacji, która potrafiła doprowadzić do stanu 11-4 przed zmianą stron. Po przerwie widzieliśmy nieco odmienioną grę podopiecznych Jędrzeja “Bogdana” Rokity, próbujące wrócić jeszcze do spotkania. Ośmiorniczki zwyciężyły 4 rundy z rzędu i mieliśmy już wynik 11-8. W momencie, gdy wydawało się, że zaraz można zacząć wszystko od zera rywale Polaków znowu doszli do głosu dominując już do końca i wygrywając pierwszą mapę wynikiem 16-9. Najlepszym zawodnikiem okazał się być 21-letni snajper zwycięskiego zespołu. Dmitriy “SENSEi” Shvorak, który zdobył 29 fragów i zanotował rating wysokości 1.72.

Comeback AVEZ na Overpass

Drugą mapą spotkania był Overpass, na której ostateczny rezultat był zupełnie inny, czego nie wskazywał jednak cały przebieg rywalizacji. Pierwsza połowa skończyła się pomyślnie dla Polaków, bo wynikiem 8-7. Po zmianie stron było już zupełnie inaczej, ponieważ ich rywale doprowadzili do stanu 14-12. Mimo to końcówka należała do ekipy AVEZ, która ostatecznie wygrała 16-14. Tym razem najjaśniejszą postacią zdecydowanie był Kamil “KEi” Pietkun. 19-letni Polak zdobył aż 32 zabójstwa i zaliczył rating na poziomie 1.61.

Ostateczny Nuke

Ostatnia mapa meczu wygranych grupy C od początku szła po myśli ukraińskiego zespołu. Rywale ekipy Piotra “nawrota” Nawrockiego najpierw zwyciężyli połowę wynikiem 11-4, a następnie całą mapę 16-12. W pewnym momencie widzieliśmy rezultat 15-5, co zapowiadało pogrom Polaków, jednak ostatecznie Paweł “byali” Bieliński w raz z kolegami spróbowali jeszcze dogonić rywali, niestety – nieskutecznie. Na ostatnim odcinku rywalizacji najbardziej brylował inny młody Ukrainiec – “DEMQQ”. 19-latek zrobił 24 fragi, które przełożyły się na rating wysokości 1.35.

W drugim spotkaniu HONORIS zwyciężyło z Singularity, więc w decydującym pojedynku o wyjście z grupy zobaczymy dwie polskie formacje.

Te spotkanie będziemy mogli obejrzeć jeszcze dzisiaj, koło godziny 23:00, na kanale EdenEsports za pośrednictwem platformy twitch.tv