fbpx
Strona głównaSprzętASUS Cerberus GeForce GTX 1050 Ti - ciekawy model dla graczy

ASUS Cerberus GeForce GTX 1050 Ti – ciekawy model dla graczy

ASUS wprowadził do sprzedaży kartę graficzną ASUS Cerberus GeForce GTX 1050 Ti. Model ten został oparty na rdzeniu GP107-400, wykonanym w 16 nm procesie technologicznym FinFET. W jego wnętrzu znajduje się 768 jednostek CUDA, 32 jednostki rasteryzujące (ROP) i 48 jednostek teksturujących. Procesor graficzny wspomagany jest przez 4 GB pamięci GDDR5 o taktowaniu 7 Gbps na 128 bitowej szynie danych.

Rdzeń pracuje w trybie normalnym na 1341 MHz. Podczas trybu Boost taktowanie wzrasta do 1455 MHz. Na karcie mamy sekcję zasilania w układzie 3+1 (z wysokiej klasy dławikami Supoer Alloy Power II).

Za chłodzenie ASUS Cerberus GeForce GTX 1050 Ti odpowiada aluminiowy radiator z dwoma 80 milimetrowymi wentylatorami. Długość laminatu wynosi 170 milimetrów, co pozwoli karcie zmieścić się obudowach mini-ITX. Do zasilania wystarczy port PCI-Express.

Na śledziu znajdziemy złącza: DisplayPort 1.4, HDMI 2.0b oraz dual-link DVI.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać