fbpx
Strona głównaSprzętASRock nie wprowadzi kart Radeon RX na europejski rynek

ASRock nie wprowadzi kart Radeon RX na europejski rynek

ASRock nie będzie mogło sprzedawać swoich kart graficznych na europejskim rynku. Taka informacja została podana na niemieckim portalu Tom’s Hardware. Chcieli oni uzyskać jeden egzemplarz do testów ale ASRock odmówiło im wysłania. Powołano się tutaj na obostrzenia regionalne ze strony samego AMD. Są one powszechnie dostępne i przez nie np. w Europie nie uświadczymy takich firm, jak Colorful lub Colorfire.

Co ciekawe, według samego AMD w Europie jest wystarczająca liczba partnerów, którzy sprzedają karty graficzne z oznaczeniami Radeon.

Czyż to nie piękna hipokryzja? Jakiś czas temu uruchomiono wszakże program Freedom of Choice, który był odpowiedzią na GeForce Partner Program firmy NVIDIA. AMD chciało aby gracze mieli dostęp do jak najlepszych technologii, API oraz doznań.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać