overwatch ashe
overwatch ashe

Tak jak było to zapowiedziane na tegorocznym Blizzcon nowa bohaterka, kowbojka Ashe trafi niedługo do Overwatch. Zanim to jednak nastąpi będzie można ją przetestować już od dzisiaj na serwerach testowych.

Ashe, znana również jako Elizabeth Caledonia jest gangsterką rodem z dzikiego zachodu. W bezpośredniej walce używa swojego karabinu dźwigniowego zwanego Żmiją i przy jego pomocy potrafi oddać dwa rodzaje strzałów: słabsze i mało precyzyjne lecz szybkie albo powolne, dokładniejsze i znacznie silniejsze.

Overwatch - Ashe ze Żmiją

W przypadku krótszego dystansu Ashe od jej adwersarzy nowa bohaterka ma do dyspozycji również drugą broń, którą jest Odrzyn. Przy pomocy tej broni, Elizabeth będzie w stanie nie tylko zadać duże obrażenia pobliskim przeciwnikom, ale również odepchnąć ich od siebie, zwiększając jednocześnie dystans od wrogów.

Overwatch - Ashe z Odrzynem

Gdzie nie pomoże siła ognia, tam pomoże beż wątpienia dynamit. Do dyspozycji Ashe została oddana również ta zabawka. Dynamit jest bronią, która wybucha po upływie określonego czasu lub może zostać aktywowana wcześniej, przy pomocy celnego strzału.

Overwatch - dynamit

Przy pomocy swojej super-zdolności Ashe będzie również w stanie przyzwać dodatkowe wsparcie ogniowe. W roli jej pomocnika jest nie kto inny jak omnik o wdzięcznym imieniu Bob. Nasz cichy bohater będzie w stanie obronić Ashe w razie dużego zagrożenia przy pomocy swoich działek ręcznych czy umiejętności szarży.

Overwatch - Ashe i Bob

Niewątpliwie Ashe zostanie ciepło przyjęta przez grono fanów najnowszej pierwszoosobowej strzelanki firmy Blizzard. Jeśli chcecie zapoznać się z nią bliżej już teraz to zapraszamy śmiało do pobrania klienta testowego w aplikacji Battle.Net. Klient testowy dostępny jest dla wszystkich posiadaczy Overwatch.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułESEA MountainDew League: Virtus.pro wygrywa w dogrywce z Fragsters
Następny artykułECS Season 6: Virtus.pro przegrywa z Ninjas in Pyjamas i nie zagra w fazie play-off

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.