Strona głównaSprzętArchitektura Zen będzie dostępna na rynku przez minimum 4 następne lata

Architektura Zen będzie dostępna na rynku przez minimum 4 następne lata

Mark Papermaster z firmy AMD powiedział, że nowa architektura Zen będzie dostępna na rynku przez minimum 4 następne lata. Taka wiadomość raczej nie powinna nikogo dziwić. Firma AMD poświęciła 4 ostatnie lata na opracowanie i udoskonalenie swojego nowego flagowego produktu. Jak twierdzi Mark Papermaster następne miesiące będą polegały na ulepszaniu architektury, aż do granic jej możliwości.

AMD Zen Roadmap

To samo zresztą działo się z procesorami z rodziny Bulldozer, które zadebiutowały w 2011 roku, okazując się lekkim niewypałem. AMD nie porzuciło ich i tworzyło następne generacje: Piledriver, Steamroller czy Excavator.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać