fbpx
Strona głównaSprzętAMD Software: Adrenalin Edition 23.5.2 z obsługą Diablo IV

AMD Software: Adrenalin Edition 23.5.2 z obsługą Diablo IV

Firma AMD udostępniła sterownik AMD Software: Adrenalin Edition 23.5.2, który zapewnia wsparcie dla gry Diablo IV w trybie Dnia Zerowego, a także inne ulepszenia w zakresie wydajności i stabilności. Ponadto najnowsza wersja sterownika zapewnia wyższą wydajność w Stable Diffusion. Jest to niezwykle zaawansowane i otwarte narzędzie, które wykorzystując uczenie maszynowe, tworzy w ciągu sekund żywe i szczegółowe obrazy na podstawie tekstowych opisów.

Dzięki najnowszemu AMD Software: Adrenalin Edition karty graficzne Radeon RX 7900 XTX zapewniają dwukrotnie wyższą średnią wydajność przy użyciu Stable Diffusion 1.5 w wersji zoptymalizowanej dla DirectML i Microsoft Olive w porównaniu do poprzedniej wersji sterownika (23.5.1). Karty graficzne AMD Radeon RX 7000 są wyposażone w zunifikowane jednostki obliczeniowe z akceleratorami AI zoptymalizowane do takich zadań. Ponadto dysponują 24 GB pamięci GDDR6, dzięki czemu umożliwiają użytkownikom pracę na dużych modelach AI.

AMD RDNA 3

Warto zapoznać się z wpisem: Accelerating AI With AMD autorstwa Adama Kozaka, który wyjaśnia kilka kwestii w temacie Stable Diffusion.

Źródło: www.amd.com

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać