tudsoN odchodzi z MAD Lions!

0
36
tudsoN
Fot. DreamHack

Filip “tudsoN” Tudev nie będzie dalej reprezentował międzynarodowego składu MAD Lions. Polski zawodnik po siedmiu miesiącach opuścił drużynę hiszpańskiej organizacji i obecnie poszukuje nowego zespołu. Warto dodać, że trenerem MAD Lions jest Jakub “kuben” Gurczyński.

Filip “tudsoN” Tudev podczas trwającego Intel Extreme Masters: Fall 2021 nie zagrał żadnego meczu, a podstawowym snajperem w składzie został Volodymyr “Woro2k” Veletniuk, więc finalnie zabrakło miejsca dla polskiego zawodnika.

– Od początku wiedziałem, że ten projekt będzie składać się z sześciu zawodników, gdzie dwóch snajperów będzie najzwyczajniej w świecie walczyć o miejsce w składzie na długim dystansie. Podjąłem wyzwanie i byłem bardzo zdeterminowany, aby pokazać swoje umiejętności i zdobyć miejsce w głównym składzie. Wiem też, że zrobiłem wszystko, aby ten cel osiągnąć – skomentował tudsoN.

– Uczucie braku gry i fakt, że widziałem, jak inni odnoszą sukcesy sprawiły, że zrozumiałem, iż muszę zrobić jeden krok w tył, aby następnie postawić dwa naprzód. Po sześciu miesiącach ciężkiej pracy wierzę, że ten projekt dał mi wielką życiową lekcję. Sztab, który posiada MAD Lions jest cudowny – z ogromnym doświadczeniem i wiedzą o grzę. Cieszę się, że mogłem być częścią tego projektu – dodał.

Skład MAD Lions prezentuje się następująco:

  • Johannes „⁠b0RUP⁠” Borup
  • Thomas „⁠TMB⁠” Bundsbæk
  • Volodymyr „⁠Woro2k⁠” Veletniuk
  • Pere „⁠sausol⁠” Solsona Saumell
  • Justinas „⁠jL⁠” Lekavicius
  • Jakub „⁠kuben⁠” Gurczyński – trener
  • Jonathan „⁠MusambaN1⁠” Torrent – asystent trenera

 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułKto na pewno zagra na PGL Major Stockholm 2021?
Następny artykułZ kim zagra ENCE w ćwierćfinale Intel Extreme Masters: Fall 2021?
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.