Andreas “Xyp9x” Højsleth odejdzie z Astralis?

1
222
astralis
astralis

Kolejne zmiany w duńskiej organizacji Astralis. Według amerykańskiego dziennikarza, Jarka “Dekaya” Lewisa z drużyny, która czterokrotnie wygrywała turnieje rangi Major ma odejść Andreas “Xyp9x” Højsleth. Narazie jednak nie wiadomo, czy to będzie przerwa od gry taką, jaką obecnie ma jego kolega z drużyny, a zarazem prowadzący duńskiej formacji, Lukas “gla1ve” Rossander, czy zakończy współpracę z Astralis.

Wydawało się, że po dołączeniu Patricka “es3taga” Hansena do organizacji (dla przypomnienia – duński zawodnik będzie miał możliwość gry od 1 lipca 2020 roku) oraz Jakoba “JUGiego” Hansena, który w barwach Astralis zadebiutował podczas DreamHack Masters Spring 2020, duńska organizacja nie będzie robiła kolejnych zmian w składzie. 

Jednak te zmiany prawdopodobnie nastąpią, bowiem Andreas “Xyp9x” Højsleth zdecydował się na opuszczenie drużyny, tak twierdzi Jarek “Dekay” Lewis. 

Andreas “Xyp9x” Højsleth nie trenuje razem z drużyną, a zastępuje go trener, Danny “zonic” Sørensen.

Właściciele Astralis prowadzili rozmowy m.in ze szwedzką organizacją Ninjas in Pyjamas, w której Jonas “Lekr0” Olofsson jest w roli rezerwowego, ale narazie nie podano dalszych informacji.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułuRage Sound Z 700 7.1 – nowe słuchawki dla graczy
Następny artykułGigabyte B550 I AORUS PRO AX – nowa płyta mini-ITX
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj