fbpx
Strona głównaPcMod.plKonferencjeAMD zaprasza na transmisję - together we advance_PCs

AMD zaprasza na transmisję – together we advance_PCs

Firma AMD zapowiedziała premierową transmisję: together we advance_PCs”, w trakcie której zaprezentowane zostaną następnej generacji produkty AMD dla PC. Dyrektor generalna dr Lisa Su, wiceprezes Mark Papermaster i inni dyrektorzy AMD przedstawią szczegóły najnowszej architektury „Zen 4”, która będzie napędzać nadchodzące procesory AMD Ryzen i całkowicie nową platformę AM5, dzięki której PC wkroczą w nową erę wydajności.

Kiedy: wtorek, 30 sierpnia g. 1:00 w nocy czasu polskiego

Gdzie: transmisja będzie dostępna na kanale AMD na YouTube. Powtórka pojawi się na stronie AMD.com/Ryzen kilka godzin po zakończeniu transmisji.

AMD Ryzen 7000

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać