Strona głównaGamingGryAgents of Mayhem - superagenci z organizacji M.A.Y.H.E.M.

Agents of Mayhem – superagenci z organizacji M.A.Y.H.E.M.

Studio Volition udostępniło w internecie zapowiedź swojej najnowszej gry – Agents of Mayhem. Jeżeli nie kojarzycie nazwy firmy, to dla przypomnienia odpowiada ona za serię Saints Row, która zdobyła sobie uznanie wśród wielu graczy. W grze Agents of Mayhem będzie mieli możliwość wcielić się w rolę superagentów z międzynarodowej organizacji M.A.Y.H.E.M. (Multinational Agency for Hunting Evil Masterminds),

Naszym zadaniem jest zniweczyć niszczycielskie plany grupy łotrów ukrywających się pod sztandarem organizacji L.E.G.I.O.N. (League of Evil Gentlemen Intent on Obliterating Nations). Bohaterów z gry będziemy widzieć w kamerze umieszczonej z tyłu. Twórcy mają nam zapewnić otwarty świat, świetną fabułę oraz ciekawą mechanikę rozgrywki.

Premiera gry planowana jest na przyszły rok.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać