radeon software adrenalin 2019 edition 2
radeon software adrenalin 2019 edition 2

AMD udostępniło sterowniki graficzne Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.11.1 dla kart Radeon. Najważniejszą zmianą jest dodanie pełnego wsparcia dla gry Red Dead Redemption 2. Twórcy starali się poprawić sterowniki tak, aby gracze mogli bez przeszkód cieszyć się grą. Należy tutaj również wspomnieć o dodaniu nowy rozszerzeń API w interfejsie Vulkan:

  • VK_KHR_timeline_semaphore,
  • VK_KHR_shader_clock,
  • VK_KHR_shader_subgroup_extended_types,
  • VK_KHR_pipeline_executable_properties,
  • VK_KHR_spirv_1_4,
  • VK_EXT_subgroup_size_control,
  • Clustered Subgroup Operations.

Naprawiono także znalezione błędy. Sterowniki Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.11.1 można pobrać ze strony AMD.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOamd.com
Poprzedni artykułIEM Beijing 2019: Kto wygra z Chinach? W finale Astralis kontra 100 Thieves!
Następny artykułASUS Phoenix GeForce GTX 1660 SUPER OC – karta graficzna mini-ITX
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.