Strona głównaPcMod.plNewsyAMD Athlon 200GE z układem graficznym Radeon Vega 3 w sprzedaży

AMD Athlon 200GE z układem graficznym Radeon Vega 3 w sprzedaży

Firma AMD wprowadziła do sprzedaży procesor AMD Athlon 200GE z układem graficznym Radeon Vega 3. Nowa jednostka jest zbudowana na architekturze ZEN+ z funkcją SMT (4 wątki). Dodatkowo producent zintegrował kartę graficzną z rdzeniami Vega. W rezultacie procesor jest wydajny i energooszczędny (35 W TDP). Co więcej, pozwala to na zbudowanie małego i wydajnego komputera na podzespołach mini-ITX.

AMD Athlon Vega

MODEL Liczba rdzeni Liczba wątków Taktowanie procesora Liczba jednostek graficznych Współczynnik TDP Sugerowana cena
AMD Athlon 200GE 2 4 3.2GHz 3 35W 55 USD

Warto zapoznać się z tym wpisem blogowym: Introducing the Reimagined AMD Athlon Processor. Jego autorem jest Robert Hallock, który pełni w AMD funkcję starszego menedżera ds. technicznego marketingu.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać