Guild Wars 2, jako stale rozwijające się MMORPG, niebawem otrzyma kolejną nową zawartość. Będzie nią nic innego jak piąty epizod kampanii fabularnej Living World 4 zatytułowany “All or Nothing“, którego premiera ma nastąpić już 8 stycznia.

Odpowiedzialne za Guild Wars 2 studio ArenaNet dalej stara się rozwijać swój flagowy produkt. Świadczą o tym nie tylko kolejne epizody kampanii Living World 4, ale również wszystkie wprowadzone w ostatnim czasie zmiany balansu czy pomniejsze aktywności, takie jak Wyścigi Żuków czy Wintersday 2018. Tym razem na wszystkich mieszkańców świata Tyrii czeka pełnoprawne danie, a wraz z nim wiele nowej zawartości.

Nowa kraina

Piąty epizod przeniesie nas fabularnie do śnieżnej krainy Thunderhead Peaks, będącej pierwotnie jedną z kolebek dawno już wymarłej rasy krasnoludów. Jak w przypadku poprzednich części kampanii, przyjdzie nam się zmierzyć w niej nie tylko z hordami kryształowego smoka Kralkatorrika, ale również z przeszłością Tyrii.

Guild Wars 2 - Thunderhead Peaks

Nowa zawartość PvE

Nie mogło też zabraknąć zawartości dla miłośników zawartości PvE. Do dyspozycji graczy ma również zostać oddany całkiem nowy fractal – Siren’s Reef. Póki co jednak ArenaNet nie podała żadnych szczegółów poza krótką sceną na wyżej wspomnianym trailerze. Sądząc po występującej tam florze, akcja może się dziać w dżungli Maguuma. Poza tym mają zostać udostępnione również nowe rodzaje “niestabilności” na potrzeby wyższych, trudniejszych fractali.

Nowe przedmioty

Na sam koniec zostawiono to, co charrowie lubią najbardziej, czyli legendarną broń. W tym epizodzie będzie nią długi łuk o wdzięcznej nazwie Pharus. Nowy nabytek może zainteresować szczególnie osoby ceniące sobie świecące bronie lub postaci w różnych odcieniach bieli. Innymi, pomniejszymi zmianami mają być nowe zestawy zbroi oraz masterki.

Guild Wars 2 - Pharus

Więcej szczegółów najpewniej poznamy dopiero po premierze właściwego epizodu, czyli 8 stycznia. Dodatkowa zawartość będzie dostępna za darmo dla każdego gracza, który zaloguje się co najmniej raz w okresie od wydania bieżącego epizodu do wejścia na serwery następnego. Rozegranie go jednak jest możliwe tylko w przypadku posiadania dodatku Path of Fire.

Guild Wars 2 dostępne jest do pobrania za darmo już teraz na oficjalnej stronie gry.

 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOguildwars2.com
Poprzedni artykułPiotr “Izak” Skowyrski razem ze swoją drużyną na Republic of Gamers
Następny artykułZnamy zawodników z 20 i 19 miejsca w rankingu Hltv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj