Popularne MMORPG od studia ArenaNet, Guild Wars 2, otrzyma już w najbliższy wtorek kolejny, czwarty epizod kampanii Living World 4. Najnowszy odcinek przygód grupy Dragon’s Guard ma nosić tytuł A Star to Guide Us.

Swego rodzaju tradycją studia ArenaNet jest wydawanie co raz to nowszej zawartości do swojego wciąż bijącego rekordy popularności MMORPG. Ta wydawana jest w formie kolejnych epizodów kampanii Living World, która ma służyć jako dopowiedzenie fabularne między obecnymi a przyszłymi dodatkami do Guild Wars 2.

Guild Wars 2 - zapowiedź czwartego epizodu Living World 4 1

Poza samą kampanią fabularną, główną zawartością ma być nowa mapa. Będzie to znana z dodatku Nightfall do pierwszej odsłony gry kraina Jahai Bluffs. W chwili trwania akcji z dwójki, ziemie te są nadgryzione zarówno zębem czasu jak i… sługami smoka Kralkatorrika. Tradycyjnie przy okazji odblokowania nowej krainy, będziemy mogli liczyć na sporą liczbę dodatkowych misji oraz meta-eventów.

Guild Wars 2 - zapowiedź czwartego epizodu Living World 4 2

Miłośnicy raidów w najnowszym Living World będą mogli zapuścić się w bardzo nietypowe miejsce, gdyż do środka… Mystic Forge’a! A to wszystko w najnowszym raidzie Mythwright Gambit.

Guild Wars 2 - zapowiedź czwartego epizodu Living World 4 3

Dla osób zainteresowanych ubiorem swoich czempionów również przygotowano coś miłego. Po przejściu misji fabularnych, gracze będą mogli uzyskać dostęp do nowego rodzaju ubrań – Elegy.

Guild Wars 2 - zapowiedź czwartego epizodu Living World 4 4
Kategorie pancerza kolejno od lewej: Medium, Light oraz Heavy.

Co wytrwalsi gracze będą mogli pokusić się o zdobycie nowego legendarnego Sceptera: Xiuquatl.

Guild Wars 2 - zapowiedź czwartego epizodu Living World 4 5

Ostatnią znaczącą zmianą ma być dodanie specjalnej domowej instancji, która będzie służyła za “bazę wypadową” do zawartości z pozostałych epizodów: Sun’s Refuge.

Guild Wars 2 - zapowiedź czwartego epizodu Living World 4 6

Ostatnią zmianą ma być możliwość pozyskania kolejnej Mastery, pozwalającej naszym wierzchowcom szybciej odzyskiwać wytrzymałość.

Epizod A Star to Guide Us będzie miał premierę już we wtorek, 18 września w godzinach wczesnowieczornych. W celu odblokowania nowej zawartości za darmo wystarczy zalogować się co najmniej raz do gry w okresie od dnia premiery aż do czasu wydania kolejnego epizodu. Po tym czasie czwarty epizod będzie dostępny wyłącznie do kupienia w Gem Store za 200 gemów (równowartość około 72 golda lub 2.50$ w chwili pisania niniejszego wpisu). Zawartość może odblokować każdy, lecz do rozegrania nowych misji wymagane jest posiadanie dodatku Path of Fire.

Guild Wars 2 dostępne jest do wypróbowania za darmo na oficjalnej stronie gry. Poza opcjonalnymi dodatkami, całość rozgrywki oparta jest na modelu free2play.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOguildwars2.com
Poprzedni artykułFACEIT Major London 2018: Drugi tydzień, czyli kolejne pojedynki – podsumowanie.
Następny artykułPiotr “Morelz” Taterka oficjalnym zawodnikiem drużyny Virtus.pro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj