fbpx
Strona głównaPcMod.plInformacja prasowaAIDA64 7.30 z dokumentacją online i ulepszonym ciemnym trybem

AIDA64 7.30 z dokumentacją online i ulepszonym ciemnym trybem

FinaWire udostępniło oprogramowanie AIDA64 7.30. Twórcy przygotowali udoskonalone wersje ciemnych interfejsów użytkownika, poprawiono panel czujników, a także dodano obsługę nowych sprzętów od AMD, Intela i NVIDII.

AIDA64 7.30 jest to narzędzie do identyfikacji komponentów sprzętowych i oprogramowania zainstalowanego w komputerze, będącego kontynuacją popularnego programu Everest. Poza mechanizmami dostarczania wielu informacji o sprzęcie i oprogramowaniu aplikacja potrafi wykonywać szereg testów podzespołów komputerowych: procesora, pamięci RAM, pamięci podręcznej, dysków twardych, napędów optycznych, kart graficznych itp.

Udoskonalono ciemny tryb

Nowa wersja AIDA64 otrzymała trzy nowe motywy: szary, czarny oraz niebieski. W kodzie aplikacji zaszyto funkcję, która dopasowuje ich wygląd przy słabym oświetleniu. Dodano także automatyczne przełączanie się motywów, w zależności od trybu, jaki ma Windows.

Ciemne raporty można od teraz dopasowywać pod swoje własne preferencje. Funkcja ta nie tylko poprawia czytelność i zmniejsza zmęczenie oczu, ale także zapewnia elegancką i nowoczesną estetykę raportów.

Udoskonalony panel czujników

Dodano nową funkcję: przypnij na ekranie, która umożliwia stałe wyświetlanie panelu czujników na dodatkowym monitorze. Umożliwia to stałe śledzenie temperatur wielu urządzeń, zamontowanych w komputerze.

Dokumentacja online

Twórcy porzucili podręczniki pierwszej pomocy z wersji lokalnej na wersję online. Umożliwi to szybkie i łatwe aktualizowanie, co pozwoli na dostarczanie użytkownikom jak najlepszych informacji o aplikacji AIDA64.

Pozostałe udoskonalenia

  • Dodano wsparcie dla Microsoft Windows 11 2024 Update
  • Zoptymalizowano mierzenie zegarów w Teście Stabilności Systemu
  • Udoskonalono tryb Wysokiego kontrastu
  • Dodano wsparcie dla procesora Intel Meteor Lake-PS
  • Dodano wsparcie dla kontrolera obrotów wentylatora Razer
  • Dodano udoskonalenia w obsłudze procesorów Intel Arrow Lake i Lunar Lak
  • Zoptymalizowano czas otwierania Ustawień
  • Obsługa kart graficznych: Intel Arc A310E, Arc A350E, Arc A370E, Arc A380E, Arc A580E, Arc A750E
  • Obsługa kart graficznych: NVIDIA GeForce RTX A400, RTX A1000

Aplikację AIDA64 Extreme kupicie tutaj.

Źródło: www.aida64.com

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać