fbpx
Strona głównaSprzętADATA XPG STORM - chłodzenie z podświetleniem dla dysków SSD M.2

ADATA XPG STORM – chłodzenie z podświetleniem dla dysków SSD M.2

Firma ADATA wprowadziła do swojej oferty chłodzenie na dyski SSD M.2 – XPG STORM. Zostało ono zbudowane z aluminiowego radiatora z nałożoną pastą termoprzewodzącą. Do tego dochodzi wentylator oraz obudowa z podświetleniem RGB LED. Układ ma wymiary 81,5 x 24,55 x 23,1 mm i waży 27,8 gramów. Chłodzenie jest kompatybilne wyłącznie z nośnikami o rozmiarze M.2 2280.

Kolorowe podświetlenie LED jest w pełni konfigurowalne i zgodne z technologiami  ASUS AURA Sync, Gigabyte RGB Fusion Ready oraz MSI Mystic Light Sync. Dzięki temu można sterować podświetleniem układu chłodzenia za pomocą zewnętrznych aplikacji.

Instalacja ADATA XPG STORM jest bardzo prosta i nie wymaga stosowania narzędzi. Radiator może być podłączony bezpośrednio do zasilacza, jak i do płyty głównej. Niezbędne przejściówki oraz instrukcja montażowa znajdują się w zestawie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać