Strona głównaE-SportBLAST.tv Paris Major 20239INE z awansem do BLAST.tv Paris Major 2023!

9INE z awansem do BLAST.tv Paris Major 2023!

Po kilku latach czekania na to, aby w pełni polski zespół awansował na Mistrzostwa Świata w CS:GO, stało się faktem. Podczas europejskich kwalifikacji RMR (Regional Major Rankings) do BLAST.tv Paris Major 2023, polska formacja 9INE zagrała perfekcyjnie i pokonała największe zespoły ze światowej sceny.

Polski zespół 9INE rywalizował w grupie B. Pierwszym rywalem Olka „hadesa” Miśkiewicza i jego kolegów była formacja Nikoli „NiKo” Kovaca – G2 Esports i to oni byli w – teorii – faworytem do zwycięstwa, ale Polacy potrafili się przeciwstawić i po wyrównanym oraz ciężkim meczu pokonali swojego oponenta.

Turniej kwalifikacyjny dla podopiecznych Piotra „nawrota” Nawrockiego zaczął się bardzo dobrze. Kolejnym rywalem 9INE było niemieckie BIG. Jednak polska formacja ponownie okazała się lepsza i po dogrywce wygrała.

W trzecim meczu, który dla zwycięzcy oznaczał awans do BLAST.tv Paris Major 2023, Wiktor „mynio” Kruk i jego koledzy pokonali Team Vitality i zagrają w fazie Legends podczas turnieju we Francji.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać