fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyCo pokaże 11 bit studios na targach Poznań Game Arena 2021?

Co pokaże 11 bit studios na targach Poznań Game Arena 2021?

W czasie trwania targów Poznań Game Arena 2021 zobaczymy kilka ciekawostek od 11 bit studios. Pierwszą nowością jest dodatek do gry action RPG Children of Morta o tytule Ancient Spirits. Będzie można zagrać nową postacią, jedynym w swoim rodzaju wojownikiem Yajouj’Majouj. To wojownik o dwóch formach, mający dwa style walki – przyjdź na stoisko 11 bit studios, zagraj i poznaj te unikatową postać.

Dodatkowo 11 bit studios zaprasza na swoje stoisko, aby zobaczyć i zagrać w dodatki do gry Frostpunk, wydane niedawno na konsole Xbox i PlayStation 4 i wreszcie. Będzie można poznać twórców, porozmawiać z zespołem i poznać dalsze plany. Na stoisku będzie także kącik rekrutacyjny dla tych, którzy szukają zatrudnienia w branży gier.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać