fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyZwycięzcy MSI Creator Awards 2023

Zwycięzcy MSI Creator Awards 2023

W kwietniu tego roku firma MSI ogłosiła MSI Creator Awards 2023. Globalny konkurs miał na celu zaprezentowanie dzieł utalentowanych twórców z całego świata i wspieranie ich w przyszłych przedsięwzięciach poprzez dostarczanie najnowszych technologii w laptopach. Zwycięzcy otrzymają szeroką międzynarodową ekspozycję na Adobe MAX, stronie internetowej i platformach społecznościowych i potencjalną możliwość pracy nad przyszłymi projektami MSI.

To wyjątkowi artyści wykazali się niezwykłymi umiejętnościami, kreatywnością i innowacyjnością w trzech kategoriach: Graphic Design, Film i Animation. Pierwsze miejsce w kategorii Graphic Design, dzięki swojej urzekającej grafice „Creation at Your Fingertips”, zajął Simon Lindenthaler. Fascynująca praca „From Space with Love” zapewniła Christofowi Vonbankowi zwycięstwo w kategorii Film, a Stefanus Christian Wibisono i jego czarujące „The Creator” zwyciężyli w kategorii Animation.

Nagrody dla zwycięzców i wyróżnienia

Zdobywcy pierwszego miejsca zostali nagrodzeni pakietem nagród Adobe MAX 2023 o wartości ponad 5000 USD, który obejmował all-inclusive z przelotami i zakwaterowaniem, stypendium w wysokości 200 USD oraz kompleksowy pakiet biletów na Adobe MAX. Oprócz tego, mogą liczyć na specjalną ceremonię, na której zostaną publicznie nagrodzeni za swoje prace i odpowiedzą na pytania dotyczące swojej aktywności zawodowej. Ponadto każdy ze zwycięzców stanie się ambasadorem MSI, co umocni jego status w społeczności twórców.

To nie wszystko

Zwycięzcy zostaną zaprezentowani na stronie Adobe Max firmy MSI wraz z fotografią, cytatem i wnikliwymi opisami dzieła, które MSI będzie z dumą prezentować na swoim stoisku podczas Adobe Max 2023.

MSI chciało nagrodzić ogromny talent innych uczestników, doceniając wysiłek, który włożyli w przygotowanie prac. W związku z tym firma zdecydowała się przyznać trzy dodatkowe wyróżnienia: nagrodę za drugie miejsce, nagrodę People’s Choice Award i nagrodę MSI Choice Award.

Zwycięskie dzieła zostały wybrane spośród tysięcy imponujących prac. Wzięło w nim udział ponad 2000 twórców z całego świata – przez cenione i profesjonalne jury. Równolegle, sędziowie poszczególnych kategorii prowadzili pouczające i wciągające sesje online. Każda prezentacja oferowała widzom nowe przydatne techniki, wywołując szereg pozytywnych reakcji i uznania ze strony społeczności z całego świata.

Więcej informacji na stronie.

Artykuł sponsorowany

  Co sądzisz o tym artykule?
  +1
  0
  +1
  0
  +1
  0
  +1
  0
  +1
  0
  +1
  0
  +1
  0
  Michał Urban
  Michał Urban
  Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj


  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Warto przeczytać