Strona głównaSprzętKarty graficzneZOTAC GeForce GTX 780 AMP! Edition - przyspieszona wersja Zotac GeForce GTX...

ZOTAC GeForce GTX 780 AMP! Edition – przyspieszona wersja Zotac GeForce GTX 780

ZOTAC dodał do swojej oferty GeForce GTX 780 AMP! Edition, która jest oparta na wprowadzonej jakiś czas temu konstrukcji nVidia GeForce GTX 780. Model ten zbudowany jest w oparciu o 28 nm przycięty rdzeń graficzny GK110 o symbolu 300-A2. Na pokładzie znajdziemy 3GB pamięci GDDR5 o taktowaniu 1554 MHz z 384-bitową magistrala systemową, 2304 rdzeni CUDA o taktowaniu 1006 MHz, 48 jednostek ROP oraz 192 jednostki teksturujące. Dzięki technologii Boost 2.0 taktowanie rdzenia może wzrosnąć do 1059 MHz.

ZOTAC zastosował tutaj autorski system chłodzenia ZOTAC Triple Silencer, który posiada trzy ciche wentylatory o wysokiej wydajności, zmniejszające temperaturę do 10 stopni C, a poziom hałasu o 15dBA przy dużych obciążeniach w grach. Łopatki posiadają pomarańczowe wykończenia oraz stylizowaną, czarną osłonę wentylatorów.

W zestawie dostaje także pakiet oprogramowania ZOTAC Boost Premium: Nero Kwikmedia, XBMC, UNIGINE Heaven DX11 Benchmark, oraz voucher ZOTAC Splinter Cell Compilation: Splinter Cell Double Agent, Splinter Cell Conviction, Splinter Cell Blacklist (dostępny latem 2013).

Źródło:zotac.com
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać