world of warcraft aktualizacja
world of warcraft aktualizacja

W ramach przygotowań do nadchodzącego dodatku Battle for Azeroth kilka dni temu wydano nową aktualizację do wciąż najpopularniejszego przedstawiciela gatunku MMORPG, World of Warcraft. Szczególną uwagę zwracają na siebie całkiem nowe opcje ustawień graficznych gry.

Od wydania podstawowej wersji dotychczas niezdetronizowanego króla gatunku MMORPG minęło aż piętnaście lat. Mimo że World of Warcraft otrzymywał już mniej lub więcej usprawnień graficznych przy okazji wydanych ostatnio dodatków, firma Blizzard postanowiła nie zatrzymywać się w miejscu i dalej pracować nad dalszymi ulepszeniami by gra po dziś dzień cieszyła oko.

Zmiany w silniku graficznym World of Warcraft 1

Główną zmianą pre-patcha jest dodanie wsparcia dla DirectX 11 oraz 12, które ma w założeniu poprawić wydajność gry zwłaszcza na sprzętach najnowszej generacji oraz, co najważniejsze, otworzyć drogę do dalszych usprawnień w najbliższej przyszłości.

Zmiany w silniku graficznym World of Warcraft 2

Do innych usprawnień należą takie zmiany jak: porzucenie opcji fullscreen (dostępne będą tylko możliwości gry w oknie – z ramką lub bez) czy lepsze renderowanie przerywników filmowych przy współczynnikach ekranu 21:9. Jeśli chodzi o same właściwości ustawień graficznych to takowe będzie można ustawić wygodnie przy użyciu specjalnego suwaka, od 1 (najbardziej elementarne efekty graficzne) do 10 (wszystkie efekty w najwyższej jakości).

Zmiany w silniku graficznym World of Warcraft 3

Bitwa o Azeroth w World of Warcraft zbliża się co raz większymi krokami. A my zapraszamy już teraz do wkroczenia w środek nadchodzącego konfliktu i wzięcie udziału w przygotowaniach do dodatku. Gra dostępna jest już teraz do nabycia i pobrania na platformie Battle.Net.

Zmiany w silniku graficznym World of Warcraft 4

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułBallistix Sport AT – pamięci zaprojektowane przez TUF Gaming Alliance
Następny artykułMichał “Snatchie” Rudzki może być zawodnikiem Virtus.pro?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.