Strona głównaGamingGryZimowe Oblężenie rozpoczęło się w grze Call of Duty: WWII

Zimowe Oblężenie rozpoczęło się w grze Call of Duty: WWII

Activision przygotowało dla graczy Call of Duty: WWII wydarzenie o nazwie Zimowe Oblężenie. Wystartowało on 8 grudnia 2017 roku i potrwa do wtorku, 2 stycznia 2018 roku. Najważniejszą nowością jest sezonowa odmiana dla tryb wieloosobowego. Wszyscy gracze będą mieli dostęp do Zimowego Carentan. Wcześniej lokacja była dostępna w postaci odświeżonej mapy Carentan tylko dla posiadaczy Karnetu Sezonowego.

Producent postanowił tymczasowo powrócić do Zabawy Bronią. Tryb ten zadebiutuje w drugim tygodniu wydarzenia. Będzie to część kalendarza specjalnych list gier z podwójnym doświadczeniem.

W Zimowym Oblężeniu również Sztab będzie zimowy. Pojawią się dekoracje, Kwatermistrz i Kapitan Butcher. Ci dwaj ostatni odwiedzą Sztab, by dostarczyć uniformy, element kosmetyczne i warianty broni w zimowej stylistyce. Specjalne zamówienia od majora Howarda pozwolą graczom zdobyć każdy nowy rodzaj broni za darmo (zamówienia będą zmieniane w trybie dziennym, by umożliwić użytkownikom zdobycie wszystkiego nieodpłatnie). Warianty tych broni o innej rzadkości są dostępne w Kolekcjach oraz zimowych zrzutach zaopatrzenia. Te ostatnie można zyskać za darmo zwyczajnie grając w Call of Duty: WWII w trakcie wydarzenia. Gracze otrzymają również jeden darmowy zrzut logując się do gry podczas każdego tygodnia Zimowego Oblężenia Zimowe zrzuty zaopatrzenia można też kupić korzystając z Punktów Call of Duty.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać